- AENO

Цена
€4 91 / 9 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Includes | Nylon brush 2 pcs. Brass brush 1 pc. |
| Composition | Nylon brush: PP, nylon Brass brush: PP, brass |
| Useful Life | 3 months |
| Гаранция Срок бележки | The warranty does not cover normal wear and tear |
| Nylon Brush | Ø 35мм x 70мм 0.0184кг |
| Brass Brush | Ø 35мм x 70мм 0.023кг |
| Име на маркетингов модел | ASMSB2 |
| Търговско име | Plastic scraper brush+Metal scraper brush for steam mop SM1 |
| Тегло | 0.07кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
AENO Пластмасова Четка-Стъргалка + Метална Четка за Парна Трябка SM2 (SKU: ASMSB2)
Лесно Почистване на Дълбоки Замърсявания!
Подобрете почистването си с AENO Пластмасовата и Метална Четка-Стъргалка, специално разработени за Парната Трябка SM2. Премахвайте упорити мръсотии, плесен и засъхнали следи без усилие—без агресивни химикали!
Основни Предимства:
- Двойно Действие: Пластмасовата четка е идеална за деликатни повърхности (плочки, ламинат); металната е за упорити замърсявания (фуги, засъхнали капки).
- Ефективност с Пара: Работи в комбинация със SM2, разхлабвайки мръсотията и дезинфекцирайки.
- Издръжливост и Удобство: Топлоустойчиви материали и ергономична дръжка за по-лесна работа.
- Универсалност: Подходяща за подове, банни стенки, кухненски плотове дори за външни повърхности.
Технически Характеристики:
- Съвместимост: Само за AENO Парна Трябка SM2.
- Материал: Пластмаса устойчива на топлина + неръждаема стомана.
- Размери: 12 x 6 см (всяка четка).
Комплектът за почистване, който ви спестява време и усилия!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








